Mladý animátorský kolektív (MAK) aj tento rok zorganizoval nezabudnuteľný detský tábor v prostredí dedinky Ludrová pri Ružomberku. Tábor priniesol radosť a dobrodružstvo pre všetky deti, ktoré sa zúčastnili.

Prvý deň tábora bol plný vzrušenia, keďže deti sa vydali na náročnú turistiku na vrchol Choča. Spoločne s animátormi prekročili hranice svojich možností a dosiahli úchvatné výhľady.

Druhý deň bol plný zábavy a oddychu v termálnych kúpeľoch Bešeňová. Deti si vychutnávali všetky atrakcie, ktoré tieto kúpele ponúkajú. Skoky do bazénov, tobogany a vodné atrakcie priniesli smiech a radosť do očí detí. Po celodennom pobyte v kúpeľoch sa všetci vrátili na chatu.

Tretí deň bol venovaný vonkajším aktivitám a hrám. Deti si užívali bohatý program plný súťaží, športových aktivít a hier na čerstvom vzduchu. Voda bola hlavnou zábavou a deti sa zabávali pri vodných bitkách a špliechali sa vo vodných hrách.

Na posledný deň tábora boli deti odmenené za svoje úsilie a účasť. Každé dieťa dostalo malú odmenu. Deti si z tábora odnášali množstvo nových zážitkov, priateľstiev a spomienok, ktoré budú s nimi ešte dlho.