Stavanie snehových bytostí sa stalo ohromným hitom, a to vďaka svojmu jedinečnému prostrediu a účastníkom, ktorí túto udalosť oživili svojou fantáziou.

Lokácia pri fare poskytla dokonalé prostredie pre vytvorenie rozmanitých snehových tvorov. Deti sa radovali zo svojej tvorivosti a spoločne s dospelými vytvárali nádherné snehové sochy. Od kamióna až po chobotnicu hrad, ich maškary z bieleho prachu sa stali stredobodom pozornosti. Každá postava mala svoju vlastnú jedinečnú históriu a význam, čím pridávala hre ešte viac kúzla.

Okrem samotného stavania snehových bytostí bola organizovaná aj grilovačka, kde si účastníci mohli pochutnať na chutnom jedle. Vôňa čerstvo grilovaného mäsa sa šírila vzduchom, pričom teplý čaj zahrial duše v chladnom počasí. Atmosféra bola naplnená smiechom, radostnými výkrikmi a vôňou slávnostných pokrmov. Deti sa v rámci súťaže o najlepšiu snehovú bytosť stretli so svojimi kamarátmi a vytvorili nové priateľstvá. Dospelí si našli čas na oddych a relaxáciu v príjemnej atmosfére.